Hakkımızda

Misyonumuz

Tercan&Ildır olarak misyonumuz müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarına etkin ve güvenilir çözümleri sunmaktır. Ekibimiz geçmiş deneyimleri ve uzmanlıkları ile müvekkillerimizin memnuniyeti için üst seviyede hizmet sağlayacak yeterliliktedir. 
Vizyonumuz

We optimize opportunities in Turkey's dynamic market...

Tercan&Ildır olarak ülkemizdeki gelişen alanlarda iş yapmak isteyen müvekkillerimize, fırsatlardan güvenli bir şekilde yararlanabilmelerini sağlamak için özel fonlar, girişim sermayesi fonları, crowdfunding, sermaye piyasaları, girişimcilik ve melek yatırımcılık, birleşme ve devralma, gayrimenkul ve bunlara ilave olarak vergi, iş hukuku, turizm, fikri mülkiyet, proje finansmanı, islami finansman, ödeme sistemleri, rekabet hukuku dahil olmak üzere danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Müvekkillerimizin menfaatlerini korumak ve onları kendi uzmanlık alanlarımızda en iyi şekilde yönlendirmek en temel hedeflerimizden biridir. Kurucu avukatlarımız kendi uzmanlık alanlarında uygulamanın gelişmesinde ve ticari risklerin yönetilmesinde öncü rol oynamışlardır.  Tercan&Ildır olarak hedefimiz,  hizmet sunduğu alanlardaki uzmanlığı, kriz yönetimindeki deneyimleri, doğru, etkin çözümleri ve sonuç odaklılığı ile çözüm sunmak, sonuç almak, müvekkillerimizin işlemlerini etkin, hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlamalarına destek olmak, ihtilafları ortadan kaldırmak ve uzun dönemli ilişkiler üzerine odaklanarak verimli bir hizmet yönetimi sağlamaktır. Müvekkillerimiz ile kurduğumuz bu güven ilişkisinin, verimli ve efektif bir çalışma prensibi ile güvenilir bir ortaklık modeli de oluşturduğuna inanıyoruz. 
Farkımız

Müvekkillerimize iş odaklı ve ticari çözümler sunuyoruz. Müvekkillerimizin amaçları, hedefleri, gereksinimleri, bireysel duyarlılıkları ve talepleri doğrultusunda danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Müvekkillerimizin başarısı başarımızdır. Bir konunun önemini müvekkilimizin o konudaki duyarlılığı ile  ölçeriz. Müvekkillerimize stratejik ortaklar ve profesyonellerden oluşan deneyimli ekibimiz ile aşağıda yer alan sektörlerde ve uzmanlık alanlarında hizmet vermekteyiz;
Finansal Kuruluşlar
Girişim Sermayesi
Ödeme Sistemleri
İnşaat
Enerji
İdare
Turizm
Gayrımenkul
Teknoloji
Taşıma
Girişimcilik ve Start-up Hukuku
Kişisel Verileri Koruma Hukuku